Produkte > KYOCERA AVX > 12063C224K4Z2A
12063C224K4Z2A
12063C224K4Z2A KYOCERA AVX
FlexitermMLCC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAF31BR71E224KT NEW GLOBAL PN 25V .22uF A 581-KAF31BR71E224KT
auf Bestellung 3861 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12063C224K4Z2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.22UF 25V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF.
Weitere Produktangebote 12063C224K4Z2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12063C224K4Z2A 12063C224K4Z2A Hersteller : KYOCERA AVX Components avxcd00445-13.pdf Cap Ceramic 0.22uF 25V X7R 10% Pad SMD 1206 FlexiTerm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
12063C224K4Z2A 12063C224K4Z2A Hersteller : KYOCERA AVX FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER 0.22UF 25V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF