Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 12065A391JAT2A
12065A391JAT2A
12065A391JAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 390pF 50V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 172000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12065A391JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 1206, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 390 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12065A391JAT2A 12065A391JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 390pF 50V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 172000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4000
Mindestbestellmenge: 386
12065A391JAT2A 12065A391JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0_KGM-3216332.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM31BCG1H391JT NEW GLOBAL PN 50V 390pF A 581-KGM31BCG1H391JT
Mindestbestellmenge: 7
12065A391JAT2A 12065A391JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 390 pF
Mindestbestellmenge: 32
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 390 pF