Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 12065C105M4Z2A
12065C105M4Z2A
12065C105M4Z2A KYOCERA AVX Components
flexiterm.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 20% Pad SMD 1206 FlexiTerm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 1797 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1563
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12065C105M4Z2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1UF 50V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12065C105M4Z2A 12065C105M4Z2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Description: CAP CER 1UF 50V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
12065C105M4Z2A 12065C105M4Z2A Hersteller : Kyocera AVX AutoMLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAF31GR71H105MU NEW GLOBAL PN 50V 1uF X7 A 581-KAF31GR71H105MU
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Mindestbestellmenge: 25
12065C105M4Z2A 12065C105M4Z2A Hersteller : KYOCERA AVX Components flexiterm.pdf Cap Ceramic 1uF 50V X7R 20% Pad SMD 1206 FlexiTerm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R