Produkte > KYOCERA AVX > 12065C474K4Z4A
12065C474K4Z4A
12065C474K4Z4A Kyocera AVX
AutoMLCC.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAF31ER71H474KL NW G LOB PN 50V .47uF X7R A 581-KAF31ER71H474KL
auf Bestellung 5860 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12065C474K4Z4A Kyocera AVX
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF.
Weitere Produktangebote 12065C474K4Z4A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12065C474K4Z4A 12065C474K4Z4A Hersteller : KYOCERA AVX Components flexiterm.pdf Cap Ceramic 0.47uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 FlexiTerm 125°C Automotive T/R
Produkt ist nicht verfügbar
12065C474K4Z4A 12065C474K4Z4A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF