Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 12065C822KAT2A
12065C822KAT2A
12065C822KAT2A KYOCERA AVX Components
x7rdielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0082uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3049
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12065C822KAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 8200PF 50V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 8200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12065C822KAT2A 12065C822KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 0.0082uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3049
12065C822KAT2A 12065C822KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 8200PF 50V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 8200 pF
12065C822KAT2A 12065C822KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric-2943470.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 8200pF X7R 1206 10% Tol
Mindestbestellmenge: 8
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 8200 pF
Mindestbestellmenge: 40
12065C822KAT2A Hersteller : AVX X7RDielectric.pdf Конденсатор керамический smd, С = 8.2 нФ, Uном, В = 50, ТКЕ = X7R, Точн., % = 10, Габ. разм., мм = 3.2 x 1.6, Т,°С = -55...+125, Типоразм. = 1206,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1206 Од. вим: 100 шт
Anzahl je Verpackung: 4000 Stücke
verfügbar 25 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar