Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 12065E104MAT2A
12065E104MAT2A
12065E104MAT2A KYOCERA AVX Components
cz5u.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 50V Z5U 20% Pad SMD 1206 85°C T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12065E104MAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12065E104MAT2A 12065E104MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components cz5u.pdf Cap Ceramic 0.1uF 50V Z5U 20% Pad SMD 1206 85°C T/R
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
12065E104MAT2A 12065E104MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Z5U_Dielectric.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 0.1 µF
12065E104MAT2A 12065E104MAT2A Hersteller : Kyocera AVX AVX_10042019_Z5U-1659648.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.1uF Z5U 1206 2 0% A 581-12065C104M
Mindestbestellmenge: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: Z5U
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF