Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 12065F224K4T2A
12065F224K4T2A
12065F224K4T2A KYOCERA AVX Components
hightempx8rx8l.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.22uF 50V X8R 10% Pad SMD 1206 150°C Low ESR Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 1880 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1180
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12065F224K4T2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.22UF 50V X8R 1206, Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12065F224K4T2A 12065F224K4T2A Hersteller : KYOCERA AVX Components hightempx8rx8l.pdf Cap Ceramic 0.22uF 50V X8R 10% Pad SMD 1206 150°C Low ESR Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 1880 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 577
12065F224K4T2A 12065F224K4T2A Hersteller : KYOCERA AVX HighTempX8RX8L.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAM31NR81H224KU NEW GLOBAL PN 50V .22uF A 581-KAM31NR81H224KU
Mindestbestellmenge: 6
12065F224K4T2A 12065F224K4T2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Description: CAP CER 0.22UF 50V X8R 1206
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Mindestbestellmenge: 30
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF