Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 12067A3R3BAT2A
12067A3R3BAT2A
12067A3R3BAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 3.3pF 500V C0G 0.1pF Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12067A3R3BAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 3.3PF 500V NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12067A3R3BAT2A 12067A3R3BAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0dielectric.pdf Cap Ceramic 3.3pF 500V C0G 0.1pF Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
12067A3R3BAT2A 12067A3R3BAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 3.3PF 500V NP0 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 500V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 pF
Mindestbestellmenge: 13
12067A3R3BAT2A 12067A3R3BAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM31BCG2H3R3BT NEW GLOBAL PN 500V 3.3pF A 581-KGM31BCG2H3R3BT