Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1206AC331KAT1A
1206AC331KAT1A
1206AC331KAT1A KYOCERA AVX Components
avxhvmlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 330pF 1000V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 815 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 399
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206AC331KAT1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 330PF 1KV X7R 1206, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206AC331KAT1A 1206AC331KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avxhvmlcc.pdf Cap Ceramic 330pF 1000V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 815 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 399
1206AC331KAT1A 1206AC331KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 330PF 1KV X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF
auf Bestellung 8000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4000
1206AC331KAT1A 1206AC331KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 330pF X7R 1206 1 0%
auf Bestellung 7570 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF
Mindestbestellmenge: 15
auf Bestellung 99 Stücke:
1206AC331KAT1A 1206AC331KAT1A Hersteller : AVX AVX_HV_MLCC-1016901.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 330pF X7R 1206 10%
auf Bestellung 99 Stücke: