Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1206BW226M100NGX040T
1206BW226M100NGX040T
1206BW226M100NGX040T Knowles Novacap
High-Capacitance-Chip.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 22UF 10V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Bonding Mountable, Gold Flash Termination
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206BW226M100NGX040T Knowles Novacap
Description: CAP CER 22UF 10V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Bonding Mountable, Gold Flash Termination, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206BW226M100NGX040T 1206BW226M100NGX040T Hersteller : Knowles Novacap High-Capacitance-Chip.aspx Description: CAP CER 22UF 10V X5R 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: SMPS Filtering
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF