Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1206CA330GAT2W
1206CA330GAT2W
1206CA330GAT2W KYOCERA AVX Components
22avx-hv_mlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 33pF 600V/630V C0G 2% Pad SMD 1206 125°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206CA330GAT2W KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±2%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 600V/630V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 33 pF.
Weitere Produktangebote 1206CA330GAT2W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206CA330GAT2W Hersteller : KYOCERA AVX Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±2%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 600V/630V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 33 pF
Produkt ist nicht verfügbar
1206CA330GAT2W 1206CA330GAT2W Hersteller : AVX flexitermhv-42135.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 33pF C0G 1206 2% Tol HI VOLT
1206CA330GAT2W 1206CA330GAT2W Hersteller : KYOCERA AVX avx_09302019_MLCC HV 600 - 5000.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 33pF C0G 1206 2 % Tol HV