Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1206CA470KAT1A
1206CA470KAT1A
1206CA470KAT1A KYOCERA AVX Components
avx-hv_mlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 47pF 600V/630V C0G 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206CA470KAT1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 47PF 630V NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206CA470KAT1A 1206CA470KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 47PF 630V NP0 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 pF
auf Bestellung 1694 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
1206CA470KAT1A 1206CA470KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 47pF 600V/630V C0G 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 630V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 47 pF
Produkt ist nicht verfügbar
1206CA470KAT1A 1206CA470KAT1A Hersteller : KYOCERA AVX avx_09302019_MLCC HV 600 - 5000.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 47pF C0G 1206 1 0% HV