Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1206E104K500KHT
1206E104K500KHT
1206E104K500KHT Knowles Novacap
High_Temperature_Chip.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .1uF 50V 10%
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206E104K500KHT Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.1UF 50V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.064" (1.63mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206E104K500KHT 1206E104K500KHT Hersteller : Knowles Novacap High-Temp.aspx Description: CAP CER 0.1UF 50V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.064" (1.63mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 1282 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF