Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1206E224K250PRHT
1206E224K250PRHT
1206E224K250PRHT Knowles Novacap
High_Temperature_Chip.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22uF 25V 0.1
auf Bestellung 2345 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206E224K250PRHT Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.22UF 25V 1206 EPOXY, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Epoxy Mountable, High Temperature, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.064" (1.63mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206E224K250PRHT 1206E224K250PRHT Hersteller : Knowles Novacap X7R.aspx Description: CAP CER 0.22UF 25V 1206 EPOXY
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Epoxy Mountable, High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.064" (1.63mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
auf Bestellung 114 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF