Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1206E473K101KHT
1206E473K101KHT
1206E473K101KHT Knowles Novacap
High-Temp.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.047UF 100V 1206
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.064" (1.63mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206E473K101KHT Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.047UF 100V 1206, Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.064" (1.63mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF.
Weitere Produktangebote 1206E473K101KHT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206E473K101KHT 1206E473K101KHT Hersteller : Knowles Novacap High-Temp.aspx Description: CAP CER 0.047UF 100V 1206
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF