Produkte > KNOWLES SYFER > 1206J0500223MXTE01
1206J0500223MXTE01
1206J0500223MXTE01 Knowles Syfer
X2YDatasheet.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 .022uF 50V X7R 20% 3-TERM C FILTER
auf Bestellung 4407 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J0500223MXTE01 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 43dB @ 100MHz, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 0.022 µF, Current: 300 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J0500223MXTE01 1206J0500223MXTE01 Hersteller : Knowles Syfer E01-300mA.aspx Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 43dB @ 100MHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 0.022 µF
Current: 300 mA
auf Bestellung 2015 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 43dB @ 100MHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 0.022 µF
Current: 300 mA