Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 1206J0500223MXTE07
1206J0500223MXTE07
1206J0500223MXTE07 Syfer Technology
1206j0500223mxte07.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Feed Through 0.022uF 50VDC X7R 20% Pad Flat 1206 125°C
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J0500223MXTE07 Syfer Technology
Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 43dB @ 100MHz, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Current: 2 A, Type: Feed Through.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J0500223MXTE07 1206J0500223MXTE07 Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1206J0500223MXTE07 Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 43dB @ 100MHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Current: 2 A
Type: Feed Through
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
1206J0500223MXTE07 1206J0500223MXTE07 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet.pdf Feed Through Capacitors 1206 0.022uF 50v X7R 20% 3-Term C Filter
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 43dB @ 100MHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Current: 2 A
Type: Feed Through
Mindestbestellmenge: 5
1206J0500223MXTE07 1206J0500223MXTE07 Hersteller : Syfer Technology 1206j0500223mxte07.pdf Cap Feed Through 0.022uF 50VDC X7R 20% Pad Flat 1206 125°C