Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 1206J1000223MXTE03
1206J1000223MXTE03
1206J1000223MXTE03 Syfer Technology
x2ydatasheet.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Feed Through 0.022uF 100VDC X7R 20% Pad Flat 1206 125°C
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J1000223MXTE03 Syfer Technology
Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 0.022 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J1000223MXTE03 1206J1000223MXTE03 Hersteller : Syfer Technology x2ydatasheet.pdf Cap Feed Through 0.022uF 100VDC X7R 20% Pad Flat 1206 125°C
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
1206J1000223MXTE03 1206J1000223MXTE03 Hersteller : Knowles Syfer X2Y-Filters.aspx Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 0.022 µF
auf Bestellung 640 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
1206J1000223MXTE03 1206J1000223MXTE03 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet.pdf Feed Through Capacitors 1206 0.022uF 100v X7R 20% X2Y Filter
1206J1000223MXTE03 Hersteller : Knowles Corporation X2Y-Filters.aspx 1206J1000223MXTE03
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.022 µF