Produkte > KNOWLES SYFER > 1206J1000332FCT
1206J1000332FCT
1206J1000332FCT Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J1000332FCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 3300 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J1000332FCT 1206J1000332FCT Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 4960 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
1206J1000332FCT 1206J1000332FCT Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 100V 3.30 nF +/-1% C0G/NP0 (1B) Nickel Barrier 100% tin