Produkte > KNOWLES SYFER > 1206J1000472MXTE01
1206J1000472MXTE01
1206J1000472MXTE01 Knowles Syfer
E01-300mA.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 100V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 40dB @ 100MHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Current: 300 mA
auf Bestellung 486 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J1000472MXTE01 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 100V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 40dB @ 100MHz, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Current: 300 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J1000472MXTE01 1206J1000472MXTE01 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet.pdf Feed Through Capacitors 1206 4700pF 100v X7R 20% 3-Term C Filter
auf Bestellung 2740 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
1206J1000472MXTE01 1206J1000472MXTE01 Hersteller : Knowles Syfer E01-300mA.aspx Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 100V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 40dB @ 100MHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Current: 300 mA