Produkte > KNOWLES SYFER > 1206J1K00682JCT
1206J1K00682JCT
1206J1K00682JCT Knowles Syfer
GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1206J1K00682JCT
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1206 1000VDC 6.8NF 5% C0G/NP0(1B
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 6800 pF
auf Bestellung 2475 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J1K00682JCT Knowles Syfer
Description: 1206 1000VDC 6.8NF 5% C0G/NP0(1B, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 6800 pF.
Weitere Produktangebote 1206J1K00682JCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J1K00682JCT 1206J1K00682JCT Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1206J1K00682JCT Description: 1206 1000VDC 6.8NF 5% C0G/NP0(1B
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: General Purpose
Capacitance: 6800 pF