Produkte > KNOWLES SYFER > 1206J1K04P70CCT
1206J1K04P70CCT
1206J1K04P70CCT Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 4.7PF 1KV C0G/NP0 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 pF
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J1K04P70CCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 4.7PF 1KV C0G/NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J1K04P70CCT 1206J1K04P70CCT Hersteller : Knowles Syfer KNO_16806_MLCC_Catalog_FINAL2_1-1316251.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV4.7pFC0G(NP0)1206 0.25pF Tol
auf Bestellung 5406 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
1206J1K04P70CCT 1206J1K04P70CCT Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP CER 4.7PF 1KV C0G/NP0 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 pF
Mindestbestellmenge: 10
1206J1K04P70CCT 1206J1K04P70CCT Hersteller : Syfer tandardMLCCDatasheet-369797.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV4.7pFC0G(NP0)1206 0.25pF Tol