Produkte > KNOWLES SYFER > 1206J1K50181KXT
1206J1K50181KXT
1206J1K50181KXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 180PF 1.5KV X7R 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 180 pF
auf Bestellung 2250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J1K50181KXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 180PF 1.5KV X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 180 pF.
Weitere Produktangebote 1206J1K50181KXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J1K50181KXT 1206J1K50181KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 180PF 1.5KV X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 180 pF
Produkt ist nicht verfügbar
1206J1K50181KXT 1206J1K50181KXT Hersteller : Knowles Syfer KNO_16806_MLCC_Catalog_FINAL2_1-1316251.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5kV 180pF X7R 1206 10percent
Produkt ist nicht verfügbar
1206J1K50181KXT Hersteller : Syfer tandardMLCCDatasheet-369797.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5kV 180pF X7R 1206 10percent