Produkte > KNOWLES SYFER > 1206J2000182KCT
1206J2000182KCT
1206J2000182KCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1800PF 200V C0G/NP0 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 1800 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J2000182KCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 1800PF 200V C0G/NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 1800 pF.
Weitere Produktangebote 1206J2000182KCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J2000182KCT Hersteller : Syfer tandardMLCCDatasheet-369797.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 1800pF C0G(NP0) 1206 10percent