Produkte > KNOWLES SYFER > 1206J2500682JCT
1206J2500682JCT
1206J2500682JCT Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1206 250DC 6.8NF 5% C0G/NP0(1B)
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF
auf Bestellung 2498 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J2500682JCT Knowles Syfer
Description: 1206 250DC 6.8NF 5% C0G/NP0(1B), Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 6800 pF.
Weitere Produktangebote 1206J2500682JCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J2500682JCT 1206J2500682JCT Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: 1206 250DC 6.8NF 5% C0G/NP0(1B)
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF