Produkte > KNOWLES SYFER > 1206J2503P90BCT
1206J2503P90BCT
1206J2503P90BCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 3.9PF 250V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 3.9 pF
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J2503P90BCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 3.9PF 250V C0G/NP0 1206, Tolerance: ±0.1pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 3.9 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J2503P90BCT 1206J2503P90BCT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 3.9PF 250V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Applications: General Purpose
Capacitance: 3.9 pF