Produkte > KNOWLES SYFER > 1206J2K00101JKT
1206J2K00101JKT Knowles Syfer
AEC-Q200
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1206 2000VDC 100PF 5% C0G/NP0(1B
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.067" (1.70mm)
Capacitance: 100 pF
auf Bestellung 880 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J2K00101JKT Knowles Syfer
Description: 1206 2000VDC 100PF 5% C0G/NP0(1B, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.067" (1.70mm), Capacitance: 100 pF.
Weitere Produktangebote 1206J2K00101JKT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J2K00101JKT Hersteller : Knowles Syfer AEC-Q200 Description: 1206 2000VDC 100PF 5% C0G/NP0(1B
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 100 pF