Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1206S104M101NT
1206S104M101NT Knowles Novacap
C0G_Commercial.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 100Vdc 100nF +/-20% X8R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206S104M101NT Knowles Novacap
Description: CERAMIC CAPACITOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.064" (1.63mm), Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote 1206S104M101NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206S104M101NT Hersteller : Knowles Novacap C0G_Commercial.pdf Description: CERAMIC CAPACITOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.064" (1.63mm)
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF