Produkte > RAYCHEM > 1206SFF300FM/32-2
1206SFF300FM/32-2 RAYCHEM
littelfuse_fuse_sff_datasheet.pdf.pdf
Hersteller: RAYCHEM
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206SFF300FM/32-2 RAYCHEM
Description: THIN FILM-PSW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.051" H (3.20mm x 1.60mm x 1.30mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Part Status: Obsolete, Current Rating (Amps): 3 A, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 0.22.
Weitere Produktangebote 1206SFF300FM/32-2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206SFF300FM32-2 Hersteller : TYCO
auf Bestellung 60000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.051" H (3.20mm x 1.60mm x 1.30mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Part Status: Obsolete
Current Rating (Amps): 3 A
Voltage Rating - DC: 32 V