Produkte > KNOWLES SYFER > 1206Y0500104KJT
1206Y0500104KJT
1206Y0500104KJT Knowles Syfer
C0G-NP0.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206Y0500104KJT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote 1206Y0500104KJT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206Y0500104KJT 1206Y0500104KJT Hersteller : Knowles Syfer C0G-NP0.aspx Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF