Produkte > KNOWLES SYFER > 1206Y0500154METE03
1206Y0500154METE03
1206Y0500154METE03 Knowles Syfer
X2Y-Filters
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP PASSTHRU 0.15UF 20% 50V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Type: Pass Through
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206Y0500154METE03 Knowles Syfer
Description: CAP PASSTHRU 0.15UF 20% 50V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF, Type: Pass Through, Height (Max): 0.051" (1.30mm).
Weitere Produktangebote 1206Y0500154METE03
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206Y0500154METE03 1206Y0500154METE03 Hersteller : Knowles Syfer X2Y-Filters Description: CAP PASSTHRU 0.15UF 20% 50V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Type: Pass Through
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Produkt ist nicht verfügbar
1206Y0500154METE03 Hersteller : Knowles Syfer Page94-95_MLC-1316268.pdf Feed Through Capacitors X2Y 100V 2.2nF 20% EMI Filter AEC-Q200