Produkte > KNOWLES SYFER > 1206Y1000103MXTE07
1206Y1000103MXTE07
1206Y1000103MXTE07 Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 100V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 48dB @ 100MHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Capacitance: 10000 pF
Current: 2 A
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206Y1000103MXTE07 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 100V 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 48dB @ 100MHz, Height (Max): 0.051" (1.30mm), DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm, Capacitance: 10000 pF, Current: 2 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206Y1000103MXTE07 1206Y1000103MXTE07 Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Feed Through Capacitors 1206 100V .01uF 20% X7R 3-TERM C FILTER
auf Bestellung 1553 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
1206Y1000103MXTE07 1206Y1000103MXTE07 Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 100V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Insertion Loss: 48dB @ 100MHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 10000 pF
Current: 2 A