Produkte > KNOWLES SYFER > 1206Y1000104KSTM01
1206Y1000104KSTM01
1206Y1000104KSTM01 Knowles Syfer
X2Y-Filters
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 272 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206Y1000104KSTM01 Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206Y1000104KSTM01 1206Y1000104KSTM01 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 0.1uF X7R 1206 10percent
auf Bestellung 4273 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
1206Y1000104KSTM01 1206Y1000104KSTM01 Hersteller : Knowles Syfer X2Y-Filters Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF