Produkte > KNOWLES SYFER > 1206Y1K50103KST
1206Y1K50103KST
1206Y1K50103KST Knowles Syfer
AEC-Q200
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1206 1500VDC 10NF X7R(2R1) AEC-Q
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206Y1K50103KST Knowles Syfer
Description: 1206 1500VDC 10NF X7R(2R1) AEC-Q, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206Y1K50103KST 1206Y1K50103KST Hersteller : Knowles Syfer AEC-Q200 Description: 1206 1500VDC 10NF X7R(2R1) AEC-Q
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF