Produkte > KNOWLES SYFER > 1206Y2K00561KST
1206Y2K00561KST
1206Y2K00561KST Knowles Syfer
C0G-NP0.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 560PF 2KV X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206Y2K00561KST Knowles Syfer
Description: CAP CER 560PF 2KV X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 560 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 3138 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
1206Y2K00561KST 1206Y2K00561KST Hersteller : Knowles Syfer C0G-NP0.aspx Description: CAP CER 560PF 2KV X7R 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF