Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 1206Y2K00680KCT
1206Y2K00680KCT
1206Y2K00680KCT Syfer Technology
kno_mlcc_catalog_1-24_r11_sm.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Ceramic 68pF 2000V C0G 10% Pad SMD 1206 FlexiCap 125°C T/R
auf Bestellung 25000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206Y2K00680KCT Syfer Technology
Description: CAP CER 68PF 2KV C0G/NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 68 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206Y2K00680KCT 1206Y2K00680KCT Hersteller : Syfer Technology kno_mlcc_catalog_1-24_r11_sm.pdf Cap Ceramic 68pF 2000V C0G 10% Pad SMD 1206 FlexiCap 125°C T/R
auf Bestellung 25000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
1206Y2K00680KCT 1206Y2K00680KCT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 68PF 2KV C0G/NP0 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 68 pF