Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1206YD106MAT2A
1206YD106MAT2A
1206YD106MAT2A KYOCERA AVX Components
cx5r.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10uF 16V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R
auf Bestellung 7500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206YD106MAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10UF 16V X5R 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206YD106MAT2A 1206YD106MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components cx5r.pdf Cap Ceramic 10uF 16V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
1206YD106MAT2A 1206YD106MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r_KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM31HR51C106MU NEW GLOBAL PN 16V 10uF X A 581-KGM31HR51C106MU
Mindestbestellmenge: 4
1206YD106MAT2A 1206YD106MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r-KGM.pdf Description: CAP CER 10UF 16V X5R 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
auf Bestellung 75 Stücke:
Mindestbestellmenge: 20
auf Bestellung 438 Stücke:
auf Bestellung 438 Stücke:
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF