Produkte > KYOCERA AVX > 12101C334KAZ2A
12101C334KAZ2A
12101C334KAZ2A KYOCERA AVX
FlexitermMLCC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R 1210
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12101C334KAZ2A KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 330nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1210; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 0.33µF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Manufacturer series: FLEXITERM, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm, Capacitors features: flexible terminations; FLEXITERM, Alias: KGF32GR72A334KU.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12101C334KAZ2A 12101C334KAZ2A Hersteller : KYOCERA AVX Components flexitermmlcc.pdf Cap Ceramic 0.33uF 100V X7R 10% Pad SMD 1210 FlexiTerm 125°C T/R
auf Bestellung 1859 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 493
Mindestbestellmenge: 426
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 330nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1210; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.33µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Manufacturer series: FLEXITERM
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm
Capacitors features: flexible terminations; FLEXITERM
Alias: KGF32GR72A334KU
Mindestbestellmenge: 139
12101C334KAZ2A 12101C334KAZ2A Hersteller : KYOCERA AVX FlexitermMLCC.pdf Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R 1210
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Mindestbestellmenge: 19
12101C334KAZ2A 12101C334KAZ2A Hersteller : Kyocera AVX X7RDielectric-2943470.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGF32GR72A334KU NW G LOB PN 100V .33uF X7 A 581-KGF32GR72A334KU