Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 12101U102KAT2A
12101U102KAT2A
12101U102KAT2A KYOCERA AVX Components
u-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 10% Pad SMD 1210 125°C Ultra Low ESR T/R
auf Bestellung 43891 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 214
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12101U102KAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 1210, Tolerance: ±10%, Features: Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12101U102KAT2A 12101U102KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components u-series.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 10% Pad SMD 1210 125°C Ultra Low ESR T/R
auf Bestellung 43891 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 211
12101U102KAT2A 12101U102KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX U_Series-2942365.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGQ32DCG2A102KT NEW GLOBAL PN 100V 1000p A 581-KGQ32DCG2A102KT
Mindestbestellmenge: 2
12101U102KAT2A 12101U102KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX U-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 1210
Tolerance: ±10%
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 276 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
12101U102KAT2A 12101U102KAT2A Hersteller : AVX U-Series-894201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF C0G 1210 10% Tol
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF