Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 12102C103JAT2A
12102C103JAT2A
12102C103JAT2A KYOCERA AVX Components
x7rdielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 200V X7R 5% Pad SMD 1210 125°C T/R
auf Bestellung 3770 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 601
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12102C103JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10000PF 200V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12102C103JAT2A 12102C103JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X7R-3223212.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM32RR72D103JU NEW GLOBAL PN 200V .01uF A 581-KGM32RR72D103JU
auf Bestellung 299 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
12102C103JAT2A 12102C103JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 10000PF 200V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 1367 Stücke:
Mindestbestellmenge: 15
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 200V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF