Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 12103C394JAT2A
12103C394JAT2A
12103C394JAT2A KYOCERA AVX Components
x7rdielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.39uF 25V X7R 5% Pad SMD 1210 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12103C394JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.39UF 25V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 0.39 µF.
Weitere Produktangebote 12103C394JAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12103C394JAT2A 12103C394JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 0.39UF 25V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 0.39 µF
Produkt ist nicht verfügbar
12103C394JAT2A 12103C394JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .39uF X7R 1210 5 % Tol