Produkte > KYOCERA AVX > 12105C335MAT2A
12105C335MAT2A
12105C335MAT2A KYOCERA AVX
X7RDielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3.3UF 50V X7R 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12105C335MAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3.3UF 50V X7R 1210, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12105C335MAT2A 12105C335MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3.3uF X7R 1210 2 0%
auf Bestellung 1455 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
12105C335MAT2A 12105C335MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 3.3UF 50V X7R 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Mindestbestellmenge: 15
12105C335MAT2A 12105C335MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 3.3uF 50V X7R 20% Pad SMD 1210 125°C T/R
Mindestbestellmenge: 1000
12105C335MAT2A 12105C335MAT2A Hersteller : AVX X7RDielectric-777024.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3.3uF X7R 1210 20% Tol
auf Bestellung 564 Stücke: