1210B102K202CT
1210B102K202CT Walsin Technology Corporation
wtc_mlcc911004.pdf
Hersteller: Walsin Technology Corporation
Cap Ceramic 0.001uF 2000V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
auf Bestellung 12630 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1205
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210B102K202CT Walsin Technology Corporation
Description: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210B102K202CT 1210B102K202CT Hersteller : Walsin Technology Corporation WTC_MLCC_Middle_and_High_Voltage.pdf Description: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 1520 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
1210B102K202CT 1210B102K202CT Hersteller : Walsin Middle_and_High_Voltage_DS.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000pF +-10% 2000V
Mindestbestellmenge: 8
1210B102K202CT 1210B102K202CT Hersteller : Knowles Novacap Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000pF 2000V 10%
auf Bestellung 276 Stücke:
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 1000 pF