Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1210B223K501NT
1210B223K501NT
1210B223K501NT Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.022UF 500V X7R 1210
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Capacitance: 0.022 µF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210B223K501NT Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.022UF 500V X7R 1210, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Capacitance: 0.022 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210B223K501NT 1210B223K501NT Hersteller : Knowles Novacap X7R.aspx Description: CAP CER 0.022UF 500V X7R 1210
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 0.022 µF
auf Bestellung 7183 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
1210B223K501NT 1210B223K501NT Hersteller : Knowles Novacap Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022uF 500V 10%
Mindestbestellmenge: 2
1210B223K501NT 1210B223K501NT Hersteller : Novacap omm-Chip-X7R-16V-10kVdc-310656.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022uF 500V 10%