Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1210B225K101NX085T
1210B225K101NX085T Knowles Novacap
Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc-1825486.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Multilayer Ceramic Capacitor
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210B225K101NX085T Knowles Novacap
Description: MULTILAYER CERAMIC CAPACITOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.085" (2.16mm), Capacitance: 2.2 µF.
Weitere Produktangebote 1210B225K101NX085T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210B225K101NX085T Hersteller : Syfer Technology highcapacitancevaluex7randx5r.pdf Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
1210B225K101NX085T Hersteller : Knowles Novacap Description: MULTILAYER CERAMIC CAPACITOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.085" (2.16mm)
Capacitance: 2.2 µF