Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1210BB225K101NGX085T
1210BB225K101NGX085T
1210BB225K101NGX085T Knowles Novacap
High-Capacitance-Chip.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable, Gold Flash Termination
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.085" (2.16mm)
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 2476 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210BB225K101NGX085T Knowles Novacap
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Gold Flash Termination, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.085" (2.16mm), Capacitance: 2.2 µF.
Weitere Produktangebote 1210BB225K101NGX085T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210BB225K101NGX085T 1210BB225K101NGX085T Hersteller : Knowles Novacap High-Capacitance-Chip.aspx Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 2.2 µF