Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1210DD225KAT2A
1210DD225KAT2A
1210DD225KAT2A KYOCERA AVX Components
cx5r.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 35V X5R 10% Pad SMD 1210 85°C T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210DD225KAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 2.2UF 35V X5R 1210, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 35V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210DD225KAT2A 1210DD225KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components cx5r.pdf Cap Ceramic 2.2uF 35V X5R 10% Pad SMD 1210 85°C T/R
auf Bestellung 14000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
1210DD225KAT2A 1210DD225KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r-KGM.pdf Description: CAP CER 2.2UF 35V X5R 1210
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
1210DD225KAT2A 1210DD225KAT2A Hersteller : Kyocera AVX cx5r_KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM32LR51V225KU NEW GLOBAL PN 35V 2.2uF A 581-KGM32LR51V225KU
Mindestbestellmenge: 3
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 35V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Mindestbestellmenge: 17