Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1210E103K251KHT
1210E103K251KHT
1210E103K251KHT Knowles Novacap
High-Temp.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 10000PF 250V 1210
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 1792 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210E103K251KHT Knowles Novacap
Description: CAP CER 10000PF 250V 1210, Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote 1210E103K251KHT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210E103K251KHT 1210E103K251KHT Hersteller : Knowles Novacap High-Temp.aspx Description: CAP CER 10000PF 250V 1210
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF