Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1210E473K101KHT
1210E473K101KHT
1210E473K101KHT Knowles Novacap
High-Temp.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.047UF 100V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Capacitance: 0.047 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210E473K101KHT Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.047UF 100V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Capacitance: 0.047 µF.
Weitere Produktangebote 1210E473K101KHT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210E473K101KHT 1210E473K101KHT Hersteller : Knowles Novacap High-Temp.aspx Description: CAP CER 0.047UF 100V 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.047 µF