Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J1K00103JCT
1210J1K00103JCT
1210J1K00103JCT Knowles Syfer
Knowles%20Datasheet%201210J1K00103JCS.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1210 1000VDC 10NF 5% C0G/NP0(1B)
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J1K00103JCT Knowles Syfer
Description: 1210 1000VDC 10NF 5% C0G/NP0(1B), Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote 1210J1K00103JCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210J1K00103JCT 1210J1K00103JCT Hersteller : Knowles Syfer Knowles%20Datasheet%201210J1K00103JCS.pdf Description: 1210 1000VDC 10NF 5% C0G/NP0(1B)
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF